ABB Robotik Türkiye Teknik Satış Destek Mühendisi İlyas Furkan Vural; Üretim sistemlerinin simülasyonunu kolaylaştırıyor

Üretim sistemlerinin simülasyonunu kolaylaştırıyor

ABB Robotik Türkiye Teknik Satış Destek Mühendisi İlyas Furkan Vural, “ RobotStudio programı, ABB robotlarının çevrimdışı ve çevrimiçi olarak programlanabilmesini, üretim sistemlerinin simülasyonunu yapmayı, sunulan sistem çözümlerini gerçek hayata geçirmeden detaylı analiz yapmayı, sunduğu proseslere özel eklenti paketleri ile çok kısa zamanda programlama yapabilmeyi sağlıyor.” diyor.

ABB, ilaç, medikal ve kozmetik sanayi alanında da lider konumda. Kullanıcı dostu arayüzleri ve geniş yelpazesi ile ön plana çıkan ABB, bu sektörde de sunduğu yenilikçi yazılım çözümleri ile inovasyona öncülük ediyor. Bilgisayar tabanlı programlama ile daha düşük maliyet sayesinde getiri en üst düzeye çıkarılıyor. ABB Robotik Türkiye Teknik Satış Destek Mühendisi İlyas Furkan Vural, “RobotStudio programı, ABB robotlarının çevrimdışı ve çevrimiçi olarak programlanabilmesini, üretim sistemlerinin simülasyonunu yapmayı, sunulan sistem çözümlerini gerçek hayata geçirmeden detaylı analiz yapmayı, sunduğu proseslere özel eklenti paketleri ile çok kısa zamanda programlama yapabilmeyi sağlayan Windows tabanlı programımızdır. Windows tabanlı bu program müşterilerimizin kullandığı diğer teknolojik ürünler ile uyum halinde çalışmaktadır.” dedi.